HAKKIMIZDA

DEVRAN İNŞAAT, Olarak 1991‘ den günümüze İnşaat Sektörüne yönelik  taahüt, konut projeleri , Kat karşılığı inşaat, gayrimenkul danışmanlığı İç Mekan Dekorundan , yalıtım ve çevre düzenlemeye kadar, Dış Cephe Isı Yalıtım Mantoloma Sistemleri, konularında yaratıcı çözümler sunmaktadır.
 
Hizmete başladığımız günden itibaren, 19 yıldan buyana Devran inşaat olarak tecrübemizi müşterilerimizle paylaşmanın mutluluğunu duymaktayız. Şirketimiz, içindeki heyecanı ve hizmet anlayışını kaybetmeden günümüze kadar gelmiş olup, bu uzun yolculukta takım arkadaşlarımıza güvenerek tam bir büyüme ve çalışma ruhuyla bu sektörde faaliyet göstermekteyiz.
 
Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin takdirini ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe daha emin adımlarla yol almaktayız. Devran İnşaat olarak, Kamu İhalisiyle Özel sektör mütahhitlik ve depreme karşı güçlendirme. Mantolama, Pak Siding, Dış Cephe Kaplama Plakaları ve Prekast Cephe Aksesuarları ile yapıların izolasyon ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
 
Fark yaratan projelerle öne çıkarak, rakiplerimize örnek olacak çalışmalarımızla kendimizi göstermekteyiz. Amacımız, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve altyapımıza bu yönde yatırımlar yaparak, siz değerli müşterilerimize daha profesyonel ve daha eğitimli personellerle hizmet vermeye devam etmektir. Bu ilerlememizde katkısı olan başta çalışanlarımız olmak üzere- herkese teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
  
Saygılarımızla
Devran İnşaat Yönetim Kurulu
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret106146