ANAHTAR TESLİMİ İNŞAAT

 

Ana faaliyet konusu inşaat olan şirketimiz bitirmiş olduğu ve devam ettiği projelerde malzeme temininden inşaat bitimine kadar toplam kalite anlayışı ile standartlara uygun yapılar inşa etmektedir. Şirketimiz anahtar teslimi konut villa betonarme, çelik konstrüksiyon ve ahşap sistem yapı uygulamaları ile proje yöneticiliği , proje araştırma ve geliştirme hizmetlerini de yerine getirmektedir.

EMLAK PAZARLAMA  

Gayrimenkul alım ve satımının her aşamasında , konusunda deneyimli kadromuz ile Emlak portföyümüzdeki yapılar ve sizlere özel projeler doğrultusunda emlak pazarlama, danışmanlık ve yapı denetimi hizmetleri vermekteyiz.

GAYRİMENKUL VE FİZİBİLİTE  

Son yıllarda hızla gelişmekte olan gayrimenkul sektörü ve büyük gereksinim duyulan taşınmazların değerlemesi ile ilgili fizibilite , gayrimenkul danışmalığı , doğru kullanım analizleri , yapılabilirlik etüdleri , piyasa araştırması gibi hizmetlerde yaşanan talepleri deneyimli kadrosu ile karşılamaktadır. Bağımsız , tarafsız , doğru ve hızlı çözümler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI  

Mevcut taşınmazınıza veya sahip olmak istediğiniz gayrimenkule uygun alternatifler üreterek , danışmanlarımız ile sizlere özel çözümler sunarak doğru ve verimli yatırımlara yönlendirmekteyiz.

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ  

Devran İnşaat günün teknolojik şartlarına , kalite norm ve standartlarına uygun şekilde mekanik, elektrik ve yapı işleri için temel ve kapsamlı mühendislik hizmetleri ile çalışma faaliyetlerine devam etmektedir.

   
   
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.29787.3270
Euro8.79978.8350
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret107095