ANASAYFA


Nanoteknoloji ile üretilmiş, dekoratif dış cephe boyasıdır. Su bazlı Mat görünümlü Işıkla kendini temizleyen-Fotokatalitik Su iticiliği yüksek

Şeffaf iç ve dış amaçlarla kullanılan bir duvar astarıdır. Su bazlı

Akrillik emülsiyon esaslı astardır Brüt beton duvar,kolon ve tavanlarda alçı ve çimento esaslı sıva uygulamasından önce uygulanır. Çimento ve özellikl

Dış cephe astarıdır. Su bazlı Yapı içerisinde tuz oluşumunu önler. Dolgulu olması nedeni ile örtücülüğe de etkisi vardır.

Tanım: Yıllardır güvenle kullandığınız Dyo Fırça ve Rulolar size artık daha çok seçenek sunuyor. Dünya standartlarına uygun malzemeler ve doğal çin k

Atlas’ın elle zımparalama ürünleri arasında, hem ıslak hem de kuru olarak kullanılabilen yüksek performanslı seçenekler mevcuttur. Silikon karbit veya

APP (Atactic polypropilen) katkılı plastomerik su yalıtım örtüsü Spunbond polyester keçe taşıyıcılı 180 gr/m² Membran bir yüzü polietilen filmle, diğe
138,40 TL
(KDV dahil)

APP (Atactic polypropilen) katkılı plastomerik su yalıtım örtüsü Spunbond polyester keçe taşıyıcılı 180 gr/m² Bir yüzü polietilen film, diğer yüzü alü

Neme dayanımlıdır. Üzerine fayans, seramik v. s. uygulanabilir, montajı kolay ve hızlıdır, yüksek yüzey kalitelidir ve zaman tasarrufu sağlar.

APP (Atactic polypropilen) katkılı plastomerik su yalıtım örtüsü
130 TL
(KDV dahil)

APP (Atactic polypropilen) katkılı plastomerik su yalıtım örtüsü Spunbond polyester keçe taşıyıcılı 180 gr/m² Her iki yüzü polietilen kaplı
123,40 TL
(KDV dahil)

İç mekanlarda dekorasyon ve tadilat işlerinde kullanılan alçıdır.
11,30 TL
(KDV dahil)

Pürüzsüz Yüzeyler İçin Son Kat Perdah Alçısıdır.
16,55 TL
(KDV dahil)

Beton, Gazbeton, Tuğla vb. Yüzeylerin İlk Kat Sıva Alçısıdır.
13 TL
(KDV dahil)

Beton. Gazbeton, Tuğla vb. Yüzeylerde Makina İle Uygulanan İlk Kat Sıva Alçısıdır.
13,25 TL
(KDV dahil)

Süper kalite hidrolik bağlayıcılı özel dolgu ve inorganik pigmentlerin bileşiminden oluşmuş beyaz renkli üstün özellikli bir derz dolgu malzemesidir.

Çimento esaslı, tek bileşenli, fayans seramik yapıştırmak için kullanılan TS EN 12004 C1 standartlarına uygun olarak üretilen toz bir harçtır.

Yüksek Performanslı, çimento esaslı, polimer katkılı, esnek, yüksek stabiliteye sahip özel hazırlanmış yapıştırma harcıdır.

Çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı, elyaf takviyeli, kompozit ısı yalıtım sistemleri için özel hazırlanmış sıvama harcıdır.

Beyaz çimento esalı, tek bileşenli, polimer katkılı, kompozit ısı yalıtım sistemleri için özel hazırlanmış son kat dekoratif cephe kaplamasıdır.

Expert Silikon Esaslı İç Cephe Boyası yüksek dayanım gücü ve kendisine özel ipeksi mat dokusu sayesinde gerçek silinme özelliğine sahiptir.

Expert İç Cephe Plastik Boya mat ve pürüzsüz görünüşlüdür, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahiptir.

Expert Silikonlu Mat İç Cephe Boyası, mat ve pürüzsüz görünümlü, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

Silikon katkılı, akrilik emülsiyon esaslı, rulo ile desen verilen mat, yapı son kat, Grenli Dış Cephe Kaplamasıdır.

Akrilik koopolimer emülsiyon esaslı, rulo ile desen verilen mat, yapı son kat, Silikonlu Kalın Dişli Grenli Dış Cephe Kaplamasıdır.

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat, yapı son kat, Grenli Dış Cephe Kaplamasıdır.

Çok çeşitli gramaj ve elek aralıkları sunan mantolama donatı fileleri, bir çok yüzeyde kullanım alanına sahiptir.

Isı yalıtım uygulamalarında binaların dar ve geniş açılı köşelerinde kullanılan alkali dayanımlı file takviyeli PVC köşe profilidir.

Mantolama plastik dübel ise mantolama ısı yalıtım levhalarının, bina cephelerine sabitlenmesi amacıyla kullanılan donatıdır.

Yüksek Yoğunluklu Polietilenden Üretilmiş Olup Neme ve Basınca Karşı Koruma , Suya Karşı Yalıtım Sağlar.

Polyester keçeli izolasyon yalıtım membranı temel perde izolasyonu, bohçalamada izolasyon yalıtımı gereken yerlerde.

C2000 FİBRO CAM TAŞIYICILI MEMBRAN

PAR4000K KIRMIZI KUMLU MEMBRAN

PAR4000Y YEŞİL KUMLU MEMBRAN
 2 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret106146