ANASAYFA


     Isı Yalıtım Sıva Harcı (Elyaf Katkılı)

   
Üretici : NEWKİM
Ürün Özellikleri
Çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı, elyaf takviyeli, kompozit ısı yalıtım sistemleri için özel hazırlanmış sıvama harcıdır.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Sıvama Harcı (Elyaf Katkılı)


TANIMI: Çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı, elyaf takviyeli, TS EN 13499 ETİCS kompozit ısı yalıtım sistemleri için özel hazırlanmış sıvama harcıdır.

KULLANIM ALANLARI: İçerde ve dışarda polistren, taş yünü, gibi ısı yalıtım levhalarının üzerine perdah sıvası yapılmasında kullanılır.

AVANTAJLARI: Kolay uygulanır, mükemmel yapışma sağlar. Suya ve dona dayanıklıdır. Isı değişikliklerinden etkilenmez. Esnektir. Yüksek stabilitiye sağlar, sarkma ve çatlama yapmaz. Su buharı difuzyonuna izin verir. Üzerine direkt olarak boya uygulanabilir. 

YÜZEYİN HAZIRLANMASI: Uygulama yüzeyi ve levhalar sağlam olup toz, yağ, boya, silikon, kür malzemesi, deterjan, vs. gibi yapışmayı önleyici maddelerden temizlenmiş olmalıdır. Sıvanacak levhalar sağlam ve yerine iyice oturmuş olmalı ve aralarındaki boşluklar köpükle veya aynı malzeme ile kapatılmalıdır.

HARCIN HAZIRLANMASI: 25 kg. Newkim ısı yalıtım levhası sıvama harcı yaklaşık 6-7 lt. temiz su içine katılarak tercihen düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde karıştırılır. Hazırlanan harç 3.5 dk. olgunlaşması için dinlendirilir ve tekrar karıştırılarak kullanılır. Kaptaki karışım 2 saat içerisinde tüketilmelidir.

TÜKETİM: 4-4.5 Kg./m2 (uygulama metoduna göre değişir.)

UYGULAMA BİLGİLERİ: Isı yalıtım levhasının dübellenmesinden en az 24 saat sonra levhalar üzerine mala ile yaklaşık 2mm. kalınlığında birinci kat sıva uygulanır.Uygulanmış harç daha yaş iken, sentetik donatı filesi yukardan aşağıya bastırılıp gerilerek harcın içine gömülür. Yaklaşık 6 saat sonra yüzey nemlendirilerek ikinci kat sıva (2 mm. kalınlığında) file üzeri örülür ve boya için düzgün hale getirilir.

UYARILAR: Hazırlanan harç içerisine hiç bir yabancı malzeme (kireç, çimento, alçı vb.) ilave edilmemelidir.

AMBALAJ: 25 Kg'lık kraft ambalajlarda.

RAF ÖMRÜ: Kuru ve don tehlikesi olmayan ortamlarda açılmadan orjinal amabajında en fazla 8 sıra üst üste koymak şartıyla üretim tarihinden itibaren 1 yıl, torba açıldıktan sonra 1 hafta içinde tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanılmadığı taktirde ambalajın ağzı sıkıca kapatılmalıdır.

SAĞLIK VE EMNİYET: Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanıma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Kaza ile yutulduğunda doktorunuza başvurunuz.
 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.29787.3270
Euro8.79978.8350
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret107098