ANASAYFA


     MANTOLAMA DONATI SIVA FİLESİ 160 GR

   
Ürün Kodu : SVF-01
Ürün Özellikleri
Çok çeşitli gramaj ve elek aralıkları sunan mantolama donatı fileleri, bir çok yüzeyde kullanım alanına sahiptir.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Mantolama donatı filesi sıvalar üzerinde oluşabilecek çatlakları önleyen ve aynı zamanda sıvanın ömrünü uzatan cam ipliğinden dokunmuş son derece dayanıklı ekipmanlardır. Üst düzey dayanıklılığa sahip mantolama donatı filesi, tam esnekliğe sahiptir ve esnetildikten sonra serbest bırakıldığında eski haline gelir. Rutubet, kirli ortamlar, asitler, bazlar Mantolama donatı filesini etkilemez. Çürümediği için bakteri ve mantarlar da barınamazlar.

Çok çeşitli gramaj ve elek aralıkları sunan mantolama donatı fileleri, bir çok yüzeyde kullanım alanına sahiptir. Mantolama uygulamasının son aşamalarından olan sıvanın üzerine uygulanan mantolama donatı filesi donatısı, sıvanın çatlaklarının engellemine ve uzun ömürlü olmasına olanak sağlar. Mantolama donatı filesi uygulanmayan sıvalar, kısa süre sonra çatlaklar oluşturmaya ve devamındada dökülmeye başlarlar. Yalıtımın en üst yüzeyinin bu şekilde aşınması elbette alt aşamalarına da zarar vererek olması gereken zamandan çok daha önce yıpranıp, bozulmasına sebep olduğu gibi, yalıtımında tam anlamı ile yapılamamasına neden olur. Yumuşak dokulu ve yüksek mekanik dayanıklılığa sahip, doğru Mantolama donatı filesi kullanılması sayesinde, pot yapmadan uygulanması ile çok düzgün yüzeyler elde edilebilmesi mümkün olur.

İleri teknoloji sayesinde üretilmiş ve çok çeşitli testlerden geçirilmiş Mantolama donatı filesi, uygulayıcıya uygulanma aşamasında da her tür kolaylığı sağlar ve duvar köşelerinde bile düzgün bir bitiş yapılması olanağını tanır. Mantolama donatı filesi, Mantolama uygulaması sırasında kullanılan ve olmazsa olmaz bir ara aşamayı oluşturur. Çeşitli yüzeyler için çeşitli farklarla üretilen cam elyaf ana maddeli ürünlerin, Mantolama için özel üretilmiş olanlarına mantolama donatı filesi ismi verilmektedir. Mantolama sıvasının yüzey hareketlerine ve gerilmelerine dayanıklılığını sağlayan mantolama donatı filesi aynı zamanda yüksek alkali dayanıklılığındadır.

Komplike bir uygulama olan mantolama nın vazgeçilmez aşamalarından birini oluşturan mantolama donatı filesi kopma dayanım teslerinden % 50 nin üzerinde sonuç alınmadığı takdirde kullanılmazlar. Binalarınızın dış yalıtımları için uygulattığınız mantolamalar da mutlaka uzmanlarınızın görüşlerine ve şartnamelerin verdiği izinlere dikkat ederek, yine uzmanlarınızın önerdiği donanımlar üzerinden hareket etmek gerekmektedir. Pahalı donanımların biraraya gelmesi ile yapılan matolamalar, birçok değişken gözönünde tutulmadığı için amacından sapmış ve doğru olmadığı için kısa ömürlü sonuçlara götürmüş olur.
 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.93597.9677
Euro9.44329.4811
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret104336