ANASAYFA


     DEKORATİF ASTARI

   
Ürün Özellikleri
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, beyaz renkte Fawori Dekoratif Kaplama Astarıdır.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
KULLANIM ALANLARI Dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerine veya daha önce boyanmış veya boyanmamış dış cepheler üzerine Fawori Dekoratif Kaplama uygulamalarından önce kullanılır.

ÖZELLİKLERİ Yüksek aderans gücü sayesinde uygulama yüzeyi ile Fawori Dekoratif Kaplama arasında güçlü bir tutunma oluşturur. Uygulama yüzeyini sertleştirdiği gibi, su emiciliğini de azaltır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ Parlaklık : Mat Yoğunluk : 1.62±0.05 g/ml

UYGULAMA Kaplama Astarı uygulanacak yüzeyler her türlü kirlilikten arındırılmış ve kuru olmalıdır. Yüzeyde solvent esaslı bir boya var ise bu yüzey zımpara yapılarak yüzeydeki oksit tabakası alınmalıdır. Fawori Dekoratif Kaplama Astarı doğrudan fırça, rulo veya püskürtme metotlarından biriyle uygulanır. Uygulamadan önce karıştırınız. Fawori Dekoratif Kaplama uygulamasından 1 gün önce ve tek kat olarak yapmanızı öneririz. Uygulamada yüzey ve hava sıcaklığının +5°C ve +30°C arasında olmasına özen gösteriniz. Bol esintili veya doğrudan güneş gören çok sıcak yüzeylerde uygulama yapmayınız. Daha önceden boyalı yüzeylerin aderansının kontrol edilmesi ve çentik atılması önerilir.

İNCELTME Fawori Dekoratif Kaplama Astarı, kullanıma hazırdır. Gereğinde ağırlıkça en çok %5 temiz su ile inceltilebilir.

KURUMA SÜRESİ (20°C, HR: %65) İlk Kuruma: 1 saat Son Kuruma: 24 saat

SARFİYAT Fawori Dekoratif Kaplama Astarı tek katta 250-400 gr/m2 sarfiyatındadır. Belirtilen sarfiyat miktarlarının yüzeye ve uygulama şartlarına göre farklılık gösterebileceği dikkate alınmalıdır. Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması önerilir.

AMBALAJ 25 kg plastik kova DEPOLAMA Serin ve kuru ortamda, ağzı açılmamış orijinal ambalajında en az 2 yıldır.
 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret106169