ANASAYFA


     FAYANS YAPIŞTIRICI

   
Fiyat : 20.60 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
İşçilikten ve zamandan tasarruf sağlayan, seramik ve karoların döşenmesinde ideal sonuç veren çimento esaslı bir yapıştırıcıdır.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
UYGULAMA ALANLARI Seramik, fayans ve benzeri kaplamaların iç mekanlarda duvara ve zemine, dış mekanlarda zemine döşenmesinde kullanılır. Çimento esaslı sıva , şap ve beton yüzeyler üzerinde uygulanması önerilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER Renk: Gri Kuru toz yoğunluğu: 1,4 ± 0,1 g/ml Yapışma mukavemeti ? 0,5 N/mm2

UYGULAMA Yüzey Hazırlığı: Fawori Fayans Yapıştırıcısı uygulanmadan önce yüzey temiz, kuru, sağlam olmalıdır. Yüzeydeki pütürler kazınarak temizlenmelidir. Çok gözenekli ve su emici yüzeyler uygulamadan önce ıslatılmalıdır. Yüzeydeki su tabakası kaybolana kadar beklendikten sonra uygulamaya geçilmelidir.Yüzeydeki bozukluklar, boşluklar ve çatlaklar çimento esaslı çatlamama özelliğine sahip özel tamir harçları ile en az 4 gün önce düzeltilmeli ve doldurulmalıdır.
Uygulama: 6-6,5 lt su bir kabın içine boşaltıldıktan sonra üzerine 25 kg Fawori Fayans Yapıştırıcısı yavaş yavaş boşaltılarak topak kalmayıncaya kadar düşük devirde karıştırılmalıdır. Hazırlanan harç 5 dakika dinlendirilmeli ve 1-2 dakika daha karıştırma işleminden sonra kullanılmalıdır. Harç uygun diş boyutlu tarak ile yüzeye sürülmelidir. En fazla 20 dakika içinde seramik veya fayans yapıştırma işlemi tamamlanmalıdır.

Uygulama Özellikleri: Kapta kuruma süresi:2-3 saat Çalışabilme süresi: Yaklaşık 20 dakika Derz uygulanabilme süresi: En az 48 saat Yukarıdaki süreler 23±2 °C sıcaklık ve %50 ± 5 nem ortamı için verilen sürelerdir. Daha sıcak ortamlarda süre kısalır, soğuk ortamlarda ise süre uzar.

DEPOLAMA Kuru ortamda ve ağzı açılmamış ambalajında 6 ay depolanabilir.

AMBALAJ 25 kg kraft torba
 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret106146