ANASAYFA


     ISI YALITIM LEVHA YAPIŞTIRICI

   
Fiyat : 20 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Taşünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının vb. mineral esaslı yüzeylere yapıştırılması amacıyla kullanılan çimento esaslı yapıştırma harcıdır.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
ÖZELLİKLER 1. Yüzeylere güçlü yapışma 2. Dış hava şartlarına dayanıklılık 3. Uzun uygulama zamanı

TEKNİK ÖZELLİKLER Renk: Gri

iNCELTME 25 kg Fawori Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı hava şartlarına da bağlı olarak 5-6 lt su ile inceltilir.

UYGULAMA Fawori Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı, cephelerde kaba sıva uygulandıktan 4 hafta sonra uygulamaya başlanması önerilir. Yüzey düzgün, temiz, kuru, tutunmaya imkan veren matlıkta, sağlam, kendini taşıyabilecek yapıda olmalıdır. Fawori Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı' nın içerisine ilave edilecek temiz ve soğuk su miktarı hava şartlarına göre ayarlanarak, karışım topaksız hale gelene kadar düşük hızlı bir karıştırıcı ile yaklaşık 10 dakika karıştırılır. Hazırlanan karışım hava şartlarına da bağlı olarak 2 saat içerisinde tüketilmelidir. Sertleşmiş malzeme tekrar su ilave edilerek kullanılmamalıdır. Gerekli alt zemin hazırlığı yapılmış yüzeyler için yalıtım levhasının çepe çevre kenarlarına 4-5 cm' lik şerit halinde ve yalıtım levhalarının orta kısmına da eşit uzaklıklarda üç parça Fawori Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı noktasal olarak mala boyutlarında sürülür. Levha taşyünü ise bu işlem yapıldıktan sonra yapıştırıcı yüzeyden sıyrılıp malzeme tekrar mala ile levhaya sürülerek taş yününün astarlanması sağlanmalıdır. Uygulama yüzeyi şakülünde ise 8*8'lik taraklı mala ile yapıştırıcı, ısı yalıtım levhasına sürülerek uygulama yapılabilir. Levhalar, yapıştırılacak yüzeye hafif bir baskı ile aşağıdan yukarıya, en altta su basman profiline oturtularak birbirine değecek şekilde şaşırtmalı olarak sıralanır. Yalıtım levhalarının derzleri üst üste gelmemelidir.Yapıştırma mastar yardımıyla düzgün bir yüzey oluşturulacak şekilde yapılır. Uygulama veya kuruma esnasında çevre sıcaklığı ve yüzey sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olmalıdır. Direk güneş ışığı alan yerlerde, yağmurda ve kuvvetli rüzgarlarda uygulama yapılmamalıdır. Kullanılan aletler uygulamadan hemen sonra su ile temizlenir. Ürün prizini alana kadar dondan korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ Tam kuruma süresi 2-3 gündür. SARFİYAT EPS ve XPS için: 3,5-4,5 kg/m2 Taş Yünü için: 4-5 kg/m2 Belirtilen sarfiyat miktarlarının yüzeye ve uygulama şartlarına göre farklılık gösterebileceği dikkate alınmalıdır.

AMBALAJ 25 kg kraft torba

DEPOLAMA Kapalı ambalajında kuru olarak ve nemden korunarak 6 ay depolanabilir.
 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret106146