ANASAYFA


     ISI YALITIM LEVHA SIVA

   
Fiyat : 28.50 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının üzerinde file ile birlikte uygulanan çimento esaslı elyaf takviyeli sıva harcıdır.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
ÖZELLİKLER 1. EPS, XPS ve taşyünü levhalara güçlü tutunma 2. Yüksek esneklik 3. Dış hava şartlarına dayanıklılık 4. Su iticilik 5. Yüksek su buharı geçirgenliği 6. Uzun uygulama zamanı

TEKNİK ÖZELLİKLER Renk: Gri

iNCELTME 25 kg Fawori Isı Yalıtım Sistem Sıvası hava şartlarına da bağlı olarak 6-7 lt su ile inceltilir.

UYGULAMA Fawori Isı Yalıtım Sistem Sıvası içerisine ilave edilecek temiz ve soğuk su miktarı hava şartlarına göre ayarlanarak, karışım topaksız hale gelene kadar düşük hızlı bir karıştırıcı ile yaklaşık 10 dakika karıştırılır. Hazırlanan karışım hava şartlarına da bağlı olarak 2 saat içerisinde tüketilmelidir. Fawori Isı Yalıtım Sistem Sıvası, 10 x 10 mm'lik diş aralığına sahip taraklı çelik mala ile uygulanır. Fawori Donatı Filesi ek yerlerinde 10 cm üst üste binecek şekilde mala ile sıva kurumadan sıvanın içerisine dış cepheye yakın olacak şekilde bastırılır ve yüzey üzerinde taşan sıva perdahlanır. Pencere ve kapı köşelerine takviye olarak özel çapraz donatı filesi uygulanır. Bu yöntemle toplam kalınlık 4 mm olacak şekilde Fawori Isı Yalıtım Sistem Sıvası yüzeye uygulanmış olur. Uygulama veya kuruma esnasında çevre sıcaklığı ve yüzey sıcaklığı +5°C ile + 30°C'nin arasında olmasına dikkat edilmelidir. Direk güneş ışığı alan yerlerde, yağmurda ve kuvvetli rüzgarlarda uygulama yapılmamalıdır. 25°C üzeri sıcaklıklarda ısı yalıtım sistem sıvasında ani su kaybı ve mukavemet düşüklüğünü önlemek için uygulama sonrası yüzeyler 3 gün boyunca sabah ve akşam spreyleme yöntemi ile (tazyiksiz su) nemlendirilmelidir. Kullanılan aletler uygulamadan hemen sonra su ile temizlenmelidir. Ürün prizini alana kadar dondan korunmalıdır.

KURUMA SÜRESİ Yüzey kuruması 20 °C ve % 65 nispi nemde 1 gündür. Tam kuruma süresi 2-3 gündür.

SARFİYAT EPS ve XPS üzerine: 4-4,5kg/m2 Taş yünü üzerine: 4-5 kg/m2 Belirtilen sarfiyat miktarlarının yüzey ve uygulama şartlarına göre farklılık gösterebileceği dikkate alınmalıdır. Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması önerilir.

AMBALAJ 25 kg kraft torba

DEPOLAMA Kapalı ambalajında kuru olarak ve nemden korunarak 6 ay depolanabilir.
 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret106146