ANASAYFA


     DEKORATİF

   
Fiyat : 30.50 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Taşyünü, ısı yalıtım sistemlerinde vb çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
ÖZELLİKLERİ 1. Uygulandığı yüzeylere tam uyum ve yüksek aderans 2. Dış hava şartlarına dayanıklılık 3. Yüksek buhar geçirgenliği 4. Yüzey hatalarını gidermeye yardımcı 5. Doğal ve dekoratif bir görüntü 6. Uygulama ve desen verilme rahatlığı

TEKNİK ÖZELLİKLER Renk: Beyaz (Üzeri boyanmalıdır.) Kalınlık: 1,5 mm (maksimum)

UYGULAMA Fawori Isı Yalıtım Sıvası 4 mm kalınlığında uygulandıktan en az 48 saat (tam kuruduktan) sonra Fawori Dekoratif Kaplama uygulaması yapılmalıdır. Fawori Dekoratif Kaplama uygulanmadan önce mutlaka Fawori Kaplama Astarı uygulaması yapılmalıdır.Fawori Dekoratif Kaplama içerisine ilave edilecek temiz ve soğuk su miktarı hava şartlarına göre ayarlanarak, karışım topaksız hale gelene kadar düşük hızlı bir karıştırıcı ile yaklaşık 10 dakika karıştırılır.Karıştırılan harç 10 dakika dinlendirilir ve tekrar karıştırılır Hazırlanan karışım hava şartlarına da bağlı olarak 2 saat içerisinde tüketilmelidir.Hazırlanan homojen karışım paslanmaz çelik mala ile düzgün bir şekilde yüzeye sürülür ve üründeki partikül kalınlığında bir tabaka elde etmek için fazla malzeme yüzeyden temizlenir. Fawori Dekoratif Kaplama uygulama yüzeyine homojen bir şekilde uygulandıktan en çok 10 dakika içerisinde desen verilmelidir. Fawori Dekoratif Kaplama dokusunu elde etmek için plastik veya poliüretan mala yardımıyla dairesel hareketlerle desen verilir. Desen verilirken mala yüzeyi sık sık sıyrılmalıdır. Geniş alanlı yüzeylerde bindirme olmaması için iş üzerinde yeterli sayıda insan çalıştırılmasına, malzemenin ara verilmeden ve derz bitişlerine ya da detay köşelerine gelinceye kadar ıslak ıslak sürülmesine özen gösterilmelidir. Direk güneş ışığında, güneşin ısıttığı yüzeylerde, sert rüzgarlarda, sis, yüksek nispi nem oranında veya yoğun yağışlar esnasında tatbik edilmemelidir. Gerekirse koruyucu brandalar kullanılmalıdır. Alt tabaka ve hava sıcaklığı uygulama için en az +5 °C, en çok +30 °C olmalıdır. 25°C üzeri sıcaklıklarda mineral kaplamada ani su kaybı ve mukavemet düşüklüğünü önlemek için uygulama sonrası yüzeyler 3 gün boyunca sabah ve akşam spreyleme yöntemi ile (tazyiksiz su) nemlendirilmelidir. Ürün prizini alana kadar dondan korunmalıdır. Fawori Dekoratif Kaplama'nın su iticiliğini ve kirlenmeye karşı dayanımını arttırmak için iki kat Silikonlu Dış Cephe Boyası ile boyanmalıdır.

İNCELTME 25 kg Fawori Dekoratif Kaplama hava şartlarına da bağlı olarak 7 - 8 lt su ile inceltilir. KURUMA SÜRESİ Yüzey kuruması 20°C ve % 65 nispi nemde 24 saattir. Tam kuruması ise 2-3 gündür.

SARFİYAT Kuru ürün sarfiyatı 1,5-2 kg/m2 Belirtilen sarfiyat miktarlarının yüzey ve uygulama şartlarına göre farklılık gösterebileceği dikkate alınmalıdır.Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması önerilir.

AMBALAJ 25 kg kraft torba

DEPOLAMA Kapalı ambalajında kuru olarak ve nemden korunarak 6 ay depolanabilir.
 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret106168