NEWKİM


Süper kalite hidrolik bağlayıcılı özel dolgu ve inorganik pigmentlerin bileşiminden oluşmuş beyaz renkli üstün özellikli bir derz dolgu malzemesidir.

Çimento esaslı, tek bileşenli, fayans seramik yapıştırmak için kullanılan TS EN 12004 C1 standartlarına uygun olarak üretilen toz bir harçtır.

Yüksek Performanslı, çimento esaslı, polimer katkılı, esnek, yüksek stabiliteye sahip özel hazırlanmış yapıştırma harcıdır.

Çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı, elyaf takviyeli, kompozit ısı yalıtım sistemleri için özel hazırlanmış sıvama harcıdır.

Beyaz çimento esalı, tek bileşenli, polimer katkılı, kompozit ısı yalıtım sistemleri için özel hazırlanmış son kat dekoratif cephe kaplamasıdır.

Yapılarda su emiciliği yüksek brüt beton yüzeylerde, duvar ve tavanlarda, çimento ve alçı esaslı sıva altına... uygulanır.

Her türlü beton, ytong, briket, eternit gibi yapı elemanlarının dış yüzeylerinde dekoratif ve izolasyon amaçlı olarak kullanılır.

Yapılarda su ve rutubet geçirimsizliği istenen beton, sıva, tuğla, çini, gaz beton, briket, çatı... Kırmızı,Yeşil,Beyaz ve Siyah renkleri mevcuttur.

Binaların iç mekanlarında her türlü duvar yüzeylerinde kullanılır.

■ Binaların iç cephelerinde yer alan tavan yüzeyleri için formüle edilmiştir. ■ Başka bir alanda kullanılmaması tavsiye edilir.

■ Beton, gaz beton, briket, tuğla, sıva ve benzeri mineral yüzeylerde güvenle kullanılır. ■ Elastik boya sistemleri üzerine uygulanmamalıdır.

Paslanmayan, su geçirimsiz ve estetik bir malzeme olarak imal edilen Çatı ve Cephe Kaplama malzememiz ile yaşadığınız yer neresi olursa olsun değerin
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
HAVA DURUMU

ZİYARETCİ İSTASTİĞİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret106146